Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    kochane napiłabym się kawci ale rzecz w tym że ostatnio sobie zrobiłam i pól wylałam bo mi coś nie smakuję ;/ a tak zawsze uwielbiałam kawcie ..
    Zrób sobie inkę. Może uda ci się psychikę oszukac;)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Za te głupie żarty za raz wylecę z forum na zbity pysk :P
    Ania ja piernicze a ja uwierzylam :-p

    Pączek, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Ania ja piernicze a ja uwierzylam :-p
    Hahaha ja też :D

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do włosów to ja myje tylko skalp. Przed nałożeniem szamponu nakładam odżywkę na 3/4 długości a potem myje skalp.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Co do włosów to ja myje tylko skalp. Przed nałożeniem szamponu nakładam odżywkę na 3/4 długości a potem myje skalp.



    ja tylko głowę... jedna babka na YT mnie zainspirowała i czuję różnicę

    https://www.youtube.com/watch?v=rxhgOGO2-x4


    a do pielęgnacji - olej kokosowy, nakładam np. na 2h, super się zmywa i nie przetłuszcza :D i odżywkę jantar - piękne baby hair rosną... mnie tarczyca mocno zniszczyła włosy, leciały jak szalone, teraz jest znacznie lepiej :D

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko! Pół godziny na dokąd TO pracy i ogarnąć nie mogę :D powera to wy macie jak zawsze :D

    Aniu czytalam i kwiczalan :) ;) :)
    A bo wiesz my Anie z natury mamy nie równo pod sufitem ;):) nas albo się kocha albo nie nawidzi hehe :D

    Włosy, włosy ah na włosy po ślubie obcielam jakieś 30 cm i tak do dziś mam dłuższego Boba i w końcu mam spokój z plątaniną :D

    Czekoladka dziękuję za kciuki ;) to już 3 % nadziei hehe ;)

    Kim87, Pączek, AniaŁ123, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 16 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak dziewczynki doskokowo :D

    co do przeciwciał chciałam się wypowiedzieć, bo odrobine się znam :P

    przeciwciała wytwarzaja odporność immunologiczna, tzn. przy następnej infekcji choroba przebiegnie łagodniej, bo organizm sobie z nią lepiej poradzi :)

    Co do odporności np. na świnkę, to przeciwciała na tyle szybko działają, że zwalczają zarazki od razu po powtórnej infekcji i nie pozwalają na rozwój choroby - choroba nie moż się uaktywnić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 09:50

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajm sorry :-P
    Na szczęście wszystkie święta pozostają nie ruszone B-)

    Kim87, Pączek lubią tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • smerfetkaaa Autorytet
    Postów: 260 128

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczyny :)
    ale szybko piszecie :P
    Dwa dni mnie tu nie ma a naskrobane, że hej :P

    Chciałam Was zapytać czy stosujecie preparaty typu inofem czy inofolic?
    czytałam, że opinie są podzielone nie wiem czy warto...

    buzioleee :***

    28lat
    Mama aniołka 3.10.2016 (*)
    29.10.2017 (*)
    3 rok starań
  • agniesia82 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie, jestem tu nowa. Od około 8 miesiecy staram się o kolejne dziecko. Mam już dwóch synów(10 lat, 3 lata) ale marze jeszcze jeszcze o córeczce :)Problem polega na tym iż z tym staraniem się ciężko idzie. W pierwszą ciążę zaszłam bez problemu po 3 miesiącach starań, w drugą po 8 miesiącach z pomocą clo i monitoringiem,chociaż najprawdopodobniej zaszłam w efekcie"odstawienia"clo po 3 miesiącach. Mam PCOS. Od lipca do pażdziernika miałam sporą przerwę w miesiączkowaniu. Po wywołaniu miesiączki dostałam ją 13 pażdziernikai wtedy też rozpoczęłam cykl z clo i monitoringiem USG. I tak: w 14 dc miałam usg pęcherzyk 17mm,w 16dc usg pęcherzyk 19mm w tym dniu było też przytulanie z rana,następnego dnia odczuwałam bóle w podbrzuszu, takie dziwne,przeciągane. W poniedziałek rano czyli 18dc usg pęcherzyk pęknięty. No i teraz dylemat... czy się udało czy też nie,bo robiłam już kilka testów i każdy jak na razie negatywny. W 10 dc robiłam bete wyszła 0,100 więc tez nic. Od około 1,5 tyg mam drażliwe bolace piersi,lekki trądzik i co jakiś czas pobolewanie jak na miesiączke,śluz raz lepki, raz wodnisty a raz bardzo gęsty. Dwa dni temu odstawiłam luteinę i teraz dalej czekam. Moje cykle zawsze były długie od 34 do 38 dni trwały.Proszę o wasze komentarze.Może za wcześnie testy robiłam? Wcześniej nie korzystałam z kalendarzyków więc mój jest pewnie dosyć chaotyczny:).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 10:11



    4c35248352267219dcc25eb3aa0922aa.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia82 wrote:
    Witam serdecznie, jestem tu nowa. Od około 8 miesiecy staram się o kolejne dziecko. Mam już dwóch synów(10 lat, 3 lata) ale marze jeszcze jeszcze o córeczce :)Problem polega na tym iż z tym staraniem się ciężko idzie. W pierwszą ciążę zaszłam bez problemu po 3 miesiącach starań, w drugą po 8 miesiącach z pomocą clo i monitoringiem,chociaż najprawdopodobniej zaszłam w efekcie"odstawienia"clo po 3 miesiącach. Mam PCOS. Od lipca do pażdziernika miałam sporą przerwę w miesiączkowaniu. Po wywołaniu miesiączki dostałam ją 13 pażdziernikai wtedy też rozpoczęłam cykl z clo i monitoringiem USG. I tak: w 14 dc miałam usg pęcherzyk 17mm,w 16dc usg pęcherzyk 19mm w tym dniu było też przytulanie z rana,następnego dnia odczuwałam bóle w podbrzuszu, takie dziwne,przeciągane. W poniedziałek rano czyli 18dc usg pęcherzyk pęknięty. No i teraz dylemat... czy się udało czy też nie,bo robiłam już kilka testów i każdy jak na razie negatywny. W 10 dc robiłam bete wyszła 0,100 więc tez nic. Od około 1,5 tyg mam drażliwe bolace piersi,lekki trądzik i co jakiś czas pobolewanie jak na miesiączke,śluz raz lepki, raz wodnisty a raz bardzo gęsty. Dwa dni temu odstawiłam luteinę i teraz dalej czekam. Moje cykle zawsze były długie od 34 do 38 dni trwały.Proszę o wasze komentarze.Może za wcześnie testy robiłam? Wcześniej nie korzystałam z kalendarzyków więc mój jest pewnie dosyć chaotyczny:).
    Testy za wcześnie ale skoro beta wyszła taka niska to raczej bym.się nie nastawiala.
    Bete można zrobić w 10dpo a sikanca nie wcześniej niż w dniu spodziewanej @.

    Trzymam kciuki ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • agniesia82 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh no to teraz przyszło mi czekać na @ i znowu kolejny cykl z clo.



    4c35248352267219dcc25eb3aa0922aa.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    18 a Ty ? Bo domyślam się że też jesteś lutowa ?
    15 :)

    Pączek lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)

    A ja uwielbiam środy, bo mam wolne :D środa u mnie lepsza niż niedziela :P

    Odbieram dziś córcie z przedszkola i będziemy pierniczyc - pierniczki robić :D

    AniaŁ123, pola89, Pączek, Kim87, smerfetkaaa, Tuliska, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetkaaa wrote:
    dzień dobry dziewczyny :)
    ale szybko piszecie :P
    Dwa dni mnie tu nie ma a naskrobane, że hej :P

    Chciałam Was zapytać czy stosujecie preparaty typu inofem czy inofolic?
    czytałam, że opinie są podzielone nie wiem czy warto...

    buzioleee :***
    Smerferko, ja piję inofem :)

    Pierwszy cykl dopiero..

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agniesia, trzymam kciuki:-)

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    15 :)
    Oooo to w sumie blisko :D

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

  • smerfetkaaa Autorytet
    Postów: 260 128

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Smerferko, ja piję inofem :)

    Pierwszy cykl dopiero..

    I jak? Czujesz już jakąś poprawe?
    Co Cie skłoniło do picia tego inofem'u?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 10:34

    28lat
    Mama aniołka 3.10.2016 (*)
    29.10.2017 (*)
    3 rok starań
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laseczki:* widzę, ze rozmowa o wlosach byla. Mnie moje denerwuja na maksa.... A teraz jak leżę to juz w ogole koltun na koltunie.... U nasady sie przetluszczaja a cale sa suche... I badz tu mądra:) musze isc podciac, ale w mojej toalecie nie ma fryzjerki, a na razie tylko tam mogę się ruszac;)

    Kim87 lubi tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Za te głupie żarty za raz wylecę z forum na zbity pysk :P
    Ale Ci się Kochana dowcip wyostrzyl;)

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
‹‹ 3605 3606 3607 3608 3609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ