Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    A ja kwitne w poczekalni...
    Ewi jak wizyta?
    Nadal? Oj... To czekamy Kochana na wieści :*

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 10 dpo. Brzuch mnie trochę boli malpowo, dużo mam śluzu wodnistego na zmianę z kremowym. Nerwy na wszystko i wszystkich ( karnisz!) i w ogóle wszystko do dupy.
    10 cykl coraz bliżej.... Fuck

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja już po.
    Na lewym jajcorze "bardzo ładnie zapowiadający się" pęcherzyk, 22mm. Na prawym też się ruszyło, ale za mało żeby była z niego owulacja. Jutro pregnyl i dużo się bzykać, a od 15dc dupek :)

    19Biedroneczka91, Parsleyek, pola89, Cherry_Blossom, emidomi, smerfetkaaa, mysia09, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    U mnie 10 dpo. Brzuch mnie trochę boli malpowo, dużo mam śluzu wodnistego na zmianę z kremowym. Nerwy na wszystko i wszystkich ( karnisz!) i w ogóle wszystko do dupy.
    10 cykl coraz bliżej.... Fuck
    Takie objawy nie tylko przy małpie się pojawiają. Ja trzymam kciuki żeby było dobrze:) pozdrawiam:*

    emidomi, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Dobra, ja już po.
    Na lewym jajcorze "bardzo ładnie zapowiadający się" pęcherzyk, 22mm. Na prawym też się ruszyło, ale za mało żeby była z niego owulacja. Jutro pregnyl i dużo się bzykać, a od 15dc dupek :)
    Nooo to do dzieła;) żeby się pecherzyk nie marnowal:)

    Dzezabella lubi tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella
    Do dzieła!;) i trzymam kciuku ;)

    Czekoladko
    :*

    Dzezabella, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Dobra, ja już po.
    Na lewym jajcorze "bardzo ładnie zapowiadający się" pęcherzyk, 22mm. Na prawym też się ruszyło, ale za mało żeby była z niego owulacja. Jutro pregnyl i dużo się bzykać, a od 15dc dupek :)


    No to szykuje się upojna noc :D <3 <3 <3

    Dzezabella, smerfetkaaa lubią tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzedzabella no to czaduuuuuuu <3

    smerfetkaaa, Lubię_czekoladę, Dzezabella lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Ja w większości mam świetnych ludzi a pracę samą w sobie uwielbiam ale zdarza się czasem osoba, która ma w dupie moją pracę, mój czas i pokazuje brak szacunku to tego co robię- dostaję białej gorączki a NIESTETY nie potrafię ugryźć się w język...
    To ja wlasnie mam podobnie....porostu koleś nie ogarnia! I ja obrywam miedzy innymi za Niego i musze nadrabiać:/

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pracy, to ja swoją uwielbiam, z ludźmi jest różnie, ale ja robię swoje i tyle.

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem tutaj nowa , czy mogę przyłączyć soe ?

    age.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej dziewczyny jestem tutaj nowa , czy mogę przyłączyć soe ?

    Zapraszamy :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    A ja kwitne w poczekalni...
    Ewi jak wizyta?

    wkońcu mam wolne, no wiec owu za dwa dni powinna pryjść bo ładne endo i itd, ale za 2 dni bede miała 15 dc a ja mam cykle 25-26 dniowe wiec pytam gina że jak to tak a ten że właśnie chyba to jest moim problemem, 21 dc mam zroić progesteron i 22 grudnia mam kolejną wizytę u niego i zoaczymy... :(

    a jak kochana u ciebie?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z lewego mm dominujący pęcherzyk :) ale co z tego? jak nic nie wyjdzie :( a szyjke dziś mam niziutko mięciutką i otwartą szeroko więc pewnie jutro owu bedzie albo cós.. też mi lekarz pwoiedział, od dziś przez 3 dni seks i seks ;) ale nie licze na cud, poprostu przyjemność sobie zrobimy ze zbiżeń :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej dziewczyny jestem tutaj nowa , czy mogę przyłączyć soe ?

    Witaj! Też jestem nowa z około dwutygodniowym stażem :)

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    wkońcu mam wolne, no wiec owu za dwa dni powinna pryjść bo ładne endo i itd, ale za 2 dni bede miała 15 dc a ja mam cykle 25-26 dniowe wiec pytam gina że jak to tak a ten że właśnie chyba to jest moim problemem, 21 dc mam zroić progesteron i 22 grudnia mam kolejną wizytę u niego i zoaczymy... :(

    Z tego co pamiętam to nasze cykle jakoś wypadają podobnie czy coś poknociłam? Ja też miałam ostatnio krótkie cykle i podejrzewam, że pewnie jestem tuż po owulacji, a może w trakcie. Więc ta twoja sytuacja ciekawa, może będziesz miała dłuższy cykl.

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    hej dziewczyny jestem tutaj nowa , czy mogę przyłączyć soe ?
    Pewnie :) cześć :) opowiadaj ;)

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem nowa i niestety z problemami , w skrócie mam problemy z progesteronem a prawie z jego brakiem. Właśnie zmieniłam lekarza z którym wiążę nadzieje ,poprzedni kazał mi tylko przyjmować leki i czekać. Ten od razu skierował mnie na badania hormonów nie tylko progesteronu , oprócz tego dowiedziałam sie ostatnio podczas badania dowiedziałam się ze mam dwie macice :(

    age.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    Ewi28 wrote:
    wkońcu mam wolne, no wiec owu za dwa dni powinna pryjść bo ładne endo i itd, ale za 2 dni bede miała 15 dc a ja mam cykle 25-26 dniowe wiec pytam gina że jak to tak a ten że właśnie chyba to jest moim problemem, 21 dc mam zroić progesteron i 22 grudnia mam kolejną wizytę u niego i zoaczymy... :(

    Z tego co pamiętam to nasze cykle jakoś wypadają podobnie czy coś poknociłam? Ja też miałam ostatnio krótkie cykle i podejrzewam, że pewnie jestem tuż po owulacji, a może w trakcie. Więc ta twoja sytuacja ciekawa, może będziesz miała dłuższy cykl.

    nie bede miala dłużesgo bo w tamtym miesiącu też owu wypadłqa mi na 15 dc a cykl miałam 26 dniowy.poprostu faza lutealna jest do kitu

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    jestem nowa i niestety z problemami , w skrócie mam problemy z progesteronem a prawie z jego brakiem. Właśnie zmieniłam lekarza z którym wiążę nadzieje ,poprzedni kazał mi tylko przyjmować leki i czekać. Ten od razu skierował mnie na badania hormonów nie tylko progesteronu , oprócz tego dowiedziałam sie ostatnio podczas badania dowiedziałam się ze mam dwie macice :(

    moja koleżanka ma dwie macice i 2 dzieci i szybko zachodziła w ciąże tylko musisz znaleźć dobrego lekarza bo to ważne.

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 3769 3770 3771 3772 3773 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ