X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam 1 dziennie, rano. Kończyłam i po 2 dniach miałam @.
    Przepisywał kto inny, ale Łojko potwierdził, że tak było ok.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Kurde dziewczyny czyżby Łojko mi źle powiedział aby brać tylko jedną tabletkę duphka na dobę ? Zawsze brałam 2 x dz po jednej. A teraz 1x dz i mam 30 dz cyklu i nic lipa nie ma @. A zawsze miałam najpóźniej po dupku po 29 dniach. Kurde i znów czuję się jak po wojnie.
    Ja też miałam 2x1 i koleżanki tu na forum tak samo. Ale może Łojko wiedział co robi?

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    No właśnie ja nie wiem jak to z tą owulacją. Zazwyczaj miałam regularne @, przez ostatnie miesiące 28 dni co do godziny. Zawsze w piątek trochę ją czułam, ale przychodziła w sobotę. A w tym miesiącu czuję od wczoraj, no i pewnie dziś się rozkręci. A wykres mi pokazuje owu zawsze dzień przed najwyższym skokiem, natomiast według testów jest ona wcześniej, a według monitoringu była ona nawet w dniu skoku lub dzień po. Czyli tak naprawdę dziś może być nie 14, a 11 lub 12 dzień po owulacji.
    No, Misia ma rację, to i tak w normie. W sumie po wykresie trudno stwierdzić dokładnie tą owulację bo mało mierzyłaś przed wyznaczoną owulką. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas ma inne podejście :)
    Ja naprawdę potrafiłam mieć @ całymi latami co do godziny, co do pół godziny ;p
    Więc dla mnie przesunięcie o 2 dni, to duża, niepokojąca zmiana.

    A rozwija się na krwawo. I boli krzyż!!! Ratunku...
    Mogłabym już zaznaczyć "lekkie krwawienie", bo leci niewiele ale non stop, nie jest to plamienie. Pewnie na wieczór będzie już duże..

    misia79 lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kenya wrote:
    Witajcie! Od niedawna dopiero poczytuje forum, i to właśnie dzięki takim miejscom, człowiekowi troszke łatwiej zebrać się w całość po stracie...Dziś pierwszy dzień pracy po zabiegu:(...
    Kenya, współczuję, nikomu się nie życzy takich przeżyć...
    Tu jesteśmy od wspierania się nawzajem, więc zapraszamy i witamy!

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah, to ja tylko bym się denerwowała, gdyby od owulacji coś się nie zgadzało, bo pierwsza faza leży u mnie i kwiczy...

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie właśnie pojawiła się mała kropka brunatna więc jutro będzie @ Czyli Rag razem zaczniemy cykl

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, ale za to jesteś już po diagnozie, operacji, niemal po kuracji i niebawem wszystko będzie u Ciebie "skakać", a nie leżeć i kwiczeć! :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    A u mnie właśnie pojawiła się mała kropka brunatna więc jutro będzie @ Czyli Rag razem zaczniemy cykl
    Ja jednak dziś ;) Goń mnie! ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja albo dziś wieczorem dogonie albo jutro rano :-)
    Lecę dziewczynki się trochę kimnąć jestem padnięta po dyżurze jeszcze byłam po zakupy trochę chłopakom pomóc i teraz idę na komara bo ledwo na oczy patrzę. Do wieczorka albo popołudnia :-)

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Rudziutka, ale za to jesteś już po diagnozie, operacji, niemal po kuracji i niebawem wszystko będzie u Ciebie "skakać", a nie leżeć i kwiczeć! :)
    Taką mam nadzieję, choć wiem, że już do końca życia będę z tym żyła. Ale oswoiłam się z tym i mam jeszcze nadzieję, że nie dopadną mnie dolegliwości, które mają inne dziewczyny z bardziej zaawansowanymi objawami. A tak to luz :) hehe
    Oby udało się zrealizować plan :)

    misia79, rah, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Witam Was z rana z ciepłą kawusią i kupą kurzu :-)
    Misia, jeśli chodzi o kurz, to integruję się :) Mąż dziś wyzywał, że tyle tego jest na podłodze i nie da się zamiatać! A jak mówiłam, że mi zajęło godzinę ogarnięcie jednego pokoju z pyłu z gładzi, to jakby nie słuchał... hehe
    Ale kiedyś to się skończy.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, gładzie....Masakra...To można myć podłogi tygodniami... :/

    Misia - dobra"noc" ;)
    Rudziutka, plan działania na szczęśliwy 2015 zaakceptowany! Musi być dobrze!

    Rudziutka7, misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno częsta wymiana wody i ocet dolany do wody daje radę... My na koniec będziemy kłaść panele, więc nie będzie tak źle z myciem, tylko trzeba beton jakoś wysprzątać i chyba poświęcimy odkurzacz i kupimy nowy... Tzn. najpierw zbierzemy to szuflami ;) a tą drobnicę ostatnią odkurzymy.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze z doskoku Misia tez bralam 1 tabl dupka dziennie.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez brałam 1 dupka dziennie i tez czekałam za dwa dni

    Kenya bardzo mi przykro;( ale dobrze, że tu trafiłaś :)

    długo się czeka do dr Ł? najlepiej na nfz

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam termin laparo - 30.01. panic.gif

    Termin trochę późny jestem rozczarowana, ale i tak lepszy niż pierwsza propozycja - marzec! wait.gif

    misia79, toca81, Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • siala Przyjaciółka
    Postów: 79 125

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super india;))) bedziesz miała teraz czas na prawdziwe wyluzowanie;) bedzie dobrze;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    5b5211ad7eafec310ad4ffe564da66b6.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Podobno częsta wymiana wody i ocet dolany do wody daje radę... My na koniec będziemy kłaść panele, więc nie będzie tak źle z myciem, tylko trzeba beton jakoś wysprzątać i chyba poświęcimy odkurzacz i kupimy nowy... Tzn. najpierw zbierzemy to szuflami ;) a tą drobnicę ostatnią odkurzymy.
    No my też tak będziemy robić bo mamy skute stare kafle i teraz jest surowy beton już się boję tego sprzątania po gładziach a gładzie jutro kładziemy

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Dziewczyny mam termin laparo - 30.01. panic.gif

    Termin trochę późny jestem rozczarowana, ale i tak lepszy niż pierwsza propozycja - marzec! wait.gif
    India to i tak dobry termin :-) Będzie dobrze głowa do góry dasz radę

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ