X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, ale Ty już zawsze masz swój test patyczka, teraz nic nie wychodzi, więc proszę się na nas nie gniewać, że piszemy, że za wcześnie, czekamy i cisniemy kciuki!

    U mnie małe łyki coli pomagały najlepiej. Nadal pomagają, bo czasami tak mnie mdli, że muszę załyczyć 😀

    Dołączam do klubu durne sny. Śniło mi sie, że byliśmy RodzinkaPL i w naszym mieszkaniu grasowała karaluchomysz (ta z Jak poznałem wasza matke) i mój mąż Ludwik jak ja złapał to chciał udusić w dłoni.

    blair., tęczova, Nikodemka, przedszkolanka:), Nona, Dośka, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, ja czuję, że urodzisz w ten dzień co Agnieszka Kaczorowska 😂

    przedszkolanka:), Domi_tur, Beti82 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, to poczekaj już na mnie, urodzimy razem w przeciągu 2 lat ;) Szymon będzie odchowany, tak jak chciałaś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2019, 10:25

    Lami, Beti82 lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Domi ja z otwartą szyjką a wlaściwie jej brakiem miałam juz w styczniu rodzić. Zdazylam zaliczyć jeszcze semestr na mgr,2 tyg.odwalić praktyk w szkole i po tym juz miaľm rodzić i co? I było wszystko idealnie w terminie😂 więc wiem jakie to jest irytujące juz ;p

    Dośka no nieźle haha 😂
    Teczova jakbym ja jadła tyle pizzy co Ty to juz bym wazyla jakies 200 kg ;p a tak to piszesz o pizzy a ja juz "widzę " ten dodatkowy kilogram,jakbym powąchała to kolejne dwa na plusie😂

    Aa Talku i mi się skończylo tak jak lekarz przepowiedzial jakoś 13-14 tydz. ;)
    Przedszko, kłamczuszku, Ty byś zjadła pizzę 3 razy dziennie i nadal byś była fit mamuśką! Twoje fotki też widziałam ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Domi, ja czuję, że urodzisz w ten dzień co Agnieszka Kaczorowska 😂
    Bożenka z klanu będzie miała dziecko przede mną?! Skandal

    Nikodemka, przedszkolanka:), Lami, blair., Meggs, madziorek86, Beti82, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Domi, ja czuję, że urodzisz w ten dzień co Agnieszka Kaczorowska 😂
    O buhahahahahah okrzyknięta "ciążą bez końca"😂😂

    madziorek86 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, nie puszczam kciuków! 😊

    Dowiedziałam się od babci, że mój pradziadek miał problem z krzepliwoscią krwi. Także pewnie mam to po nim.
    Beti, heparyna już mi niepotrzebna ☺ Babci zostało 4,5 opakowania po szpitalu ☺

    Nona, Lami, Magda - mbc, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, nie wiem czy wytrzymam do tej wizyty. Mam w glowie czarne scenariusze. Wiem, ze musze myslec pozytywnie, odpoczywac, relaksowac sie, ale jakos ciezko mi to przychodzi. Moze jak pojawia sie jakies objawy, to sie uspokoje. Bo teraz czuje tylko ten bol brzucha :/

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko luz! 🙂 Ja też nie miałam objawów i schizując wpisywałam w google „7 tydzień i brak objawów” MIE RÓB TEGO 🙂

    Nona, tęczova lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:21

    tęczova lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok, staram sie wrocic do stanu zen. Niech ten weekend szybko sie skonczy i od poniedzialku stawiam tylko na prace przy komputerze i odpoczynek.
    Chcialam zrobic test i zostawic na pamiatke z pieknymi krechami, ale moj pech do zepsutych testow trwa 😂
    b91d753fc97f.jpg

    Lami, madziorek86, talku lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczova, za dwa lata Twoje dziecko będzie obchodziło roczek więc nie piernicz, daję Wam góra 3 miechy i będziesz tu pisać "zabijcie mnie, wszystko mnie boli, ciągle rzygam, ciągle śpię i jem czekoladę z kapustą kiszoną" 😂😂😂

    Nikodemko, dlatego ja do wizyty serduszkowej nie udzielalam się ns grupie miesiaca porodu. Wolałam pisać u sierpniowek a nie lipcowek, bo tam wszystkie rzygały jak koty, miały cycki jak kamienie a ja poza lekką sennością nie miałam żadnych objawów. To tylko niepotrzebnie nakręca, ciesz się, że jeszcze nie czujesz się jsk rozjechana kupa💩💩💩💩
    I z całego serca życzę Ci, żebyś całą ciążę tak miała :)

    Nikodemka, tęczova, madziorek86 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży będę jeść pewnie pizzę hawajską, to dla mnie największy hardcore 😂 Domi, jak miło, że wierzysz w moje jajeczka i armię męża 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2019, 10:57

    Lami, VianEthel2 lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno - skoro Nona bierze brzuch Domi to ja wezmę brzuch Bożenki z Klanu! A co, kto mi zabroni ;)

    Lami, Nona, Słoneczko123, blair., przedszkolanka:), Meggs, Nikodemka, madziorek86, Beti82, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:22

    tęczova lubi tę wiadomość

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova gdzie chodzisz na basen?


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu tacie się śniło, że urodziłam 22 lipca, moja siostrzenica w grudniu nie wiedząc na kiedy mam termin porodu powiedziała "Ciociu, ale fajnie że urodzisz Dzidziusia dzień przed swoimi urodzinami" 😲 czyli jej typ to 23 lipca. Także jak się to spełni to do środy Nona testujesz 😁😁😁❤️

    przedszkolanka:), Nona, Słoneczko123, tęczova lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:22

    przedszkolanka:), Domi_tur, Słoneczko123, tęczova, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jakie wy sny macie ;p Ja to mam takie jazdy czasem, ale ostatnio się uspokoiły ;) dzisiaj to w ogóle zasypiałam w 3 sekundy bo u rodziców jesteśmy :) mieliśmy jechać dzisiaj nad jezioro ale jednak nie jedziemy.
    Na razie wyszłam od fryzjera, mam fioletowe włosy ;p ma się zmyć do szarości bo sobie strzeliła taki blond z szarym refleksami. Ale na razie wyglądam jak lawendowa Tonks z Harrego Pottera ;p

    Lami, blair. lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 20 lipca 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Teczova gdzie chodzisz na basen?
    Do nas :) widziałaś reklamę plusa z Majewskim na basenie? To u nas chyba, tylko sufit jakiś inny jest :)

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
‹‹ 1235 1236 1237 1238 1239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ