Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti ciąża mówiłam! Ty to sikac nawet już nie musisz 😋

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona- niewykluczone, że mi zostanie dupek albo recepta (bo na razie nie wykupuję, nie mam po co), więc mogę Ci oddać w razie czego.
    Ja bym też rozważyła opcję podawania Ovitrelle, ale nie na pęknięcie, a już po owulacji w ilości 1/5 co do dwa dni poczynając od 2 dpo. To świetnie wspomaga ciałko żółte.
    Aczkolwiek wszystkie ww. po badaniach i HSG. Co dokładnie badacie u M.?

    Domi_tur lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona przykro mi. Kochana masz wskazania plamienie kilka dni przed @. Także marsz do lekarza i bez dupka nie wychodz. Popytaj też o tą fl. Dupek czy lutka mogłaby troszkę wydłużyć cykl ale spokojniejszabyś była. Nie ma innej opcji rodzimy w grudniu.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Beti ciąża mówiłam! Ty to sikac nawet już nie musisz 😋
    Ja mysle wlasnie ,zeby Wam wysłac te testy .Wtedy wszystkie bedziemy w ciazy :D

    Lami, nick nieaktualny, Meggs lubią tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wie co 3 lata temu zaszłam w ciążę z Amelką. Dokładnie 8 marca miałam ostatnią @ i w tym cyklu się udało. Może tak miało być?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, aż doczytałam, że w Rossmanie zrobisz test :D Sikaj kochana ile wlezie i wysikaj ciociom piękne dwie kreseczki na facielle :*

    Beti82 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - nieeee :( Musisz przyjechac do mojego miasta, mi kazdy lekarz wciskal proga, wystarczylo, ze powiedzialam, ze mam plamienia.
    Beti - To sa prawdziwe dwie kreski, wierze w to!
    Mnie cos kuje a raczej tak ”łaskocze” w srodku jajnik, z ktorego ostatnio mialam owulacje. Dziwne uczucie.
    Ech, powiem Wam, ze ten miesiac zapowiada sie dla nas tak stresujacy, ze podejrzewam, ze wyjdzie nam z tego jakis drastyczny spadek plodnosci.

    Beti82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 22:02

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, Kochana, ja Ci dam dupka, wyślij na priv adres to w pon wyruszy w rejs z wirusami 😂😂

    Beznadzieja, ale może jeszcze będzie zaskoczenie? :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wizytuje razem z Wami dziś, wczoraj byłam u gina, Synuś lezał z nogą na głowie 😂 i przenieśli mi połówkowe z wtorku przyszłego na dziś, więc pooglądamy dokładnie co tam słychać poza tym, że jest akrobatą 😂

    nick nieaktualny, przedszkolanka:), Beti82, Arashe, Niezapominajka2, Biegającą-mama, nick nieaktualny, Meggs, Lami, blair. lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 18:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 18:05

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona a liczyłam ze tym razem się uda trzymam w takim razie kciuki za badania.

    Dziewczyny czy na usg prematalne umawiać się odnośnie do ostatniej miesiączki czy od daty z usg bo tsm jest tydz różnicy a miałam mieć 1 kwietnia martwię się teraz czy nie za późno niby 12 tyg 4 dni wg ostatniej miesiączki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo chyba do 14 tygodnia skończonego można robić, tylko pappe chyba szybciej jesli chcesz pełne prenatalne

    Ja umówiłam się na 9 kwietnia na połowkowe :)

    nick nieaktualny, madziorek86 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo, ja miałam mieć 14+0 i ginka sama taki termin wybrała ☺
    Ale w końcu miałam przedwczoraj, czyli 12+2.
    Ja z om mam termin 15.09, z owu 20.09, a z 3 ostatnich usg 16.09 i tego ostatniego terminu się trzymam. I przy Basi i przy Tosi z terminu pierwszych usg rodziłam, wiec dla mnie jest najdokładniejszy 😊

    Beti, a pewnie jakby zaciążone miały sikać na Nordy to by I kreska wyszła 😆

    Nona nie ma co już gdybać, dopiero 10dpo. Czekamy do jutra, czy @ czy nie, patyczków nie używaj, a jak franca jednak przyjdzie to dupek i koniec. Jak ginka nie da, to my się złożymy i Ci powysyłamy, żeby Ci po następnej owu starczyło choćby do testu 😘

    Czekamy na wieści w takim razie ☺

    nick nieaktualny, Beti82, Arashe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Nona a liczyłam ze tym razem się uda trzymam w takim razie kciuki za badania.

    Dziewczyny czy na usg prematalne umawiać się odnośnie do ostatniej miesiączki czy od daty z usg bo tsm jest tydz różnicy a miałam mieć 1 kwietnia martwię się teraz czy nie za późno niby 12 tyg 4 dni wg ostatniej miesiączki
    Kozgo tak wyceluj, żeby badanie się zmieściło do 13+6, bo tak najczęściej lekarze zalecają :)

    Ja idę w 12+3 (w 12+1 też, ale na medicover, więc nie mam dużych oczekiwań) ;)

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dawno mnie tu nie było, musiałam trochę odpuścić.
    Gratuluję wszystkich udanych wizyt! Wspieram testujące :) Nie uda mi się Was nadrobić niestety...

    Byliśmy wczoraj u androloga. Ogólnie tragedii nie ma, ale lekarka nie ufa wynikom spoza ich labolatorium, więc M. musi powtórzyć badanie nasienia wraz z posiewem i badaniem czy są jakieś bakterie. No i tak sobie dzisiaj zadzwoniłam do kliniki zapytać czy się trzeba zapisywać i zapisałam M. na sobotę. Przeraziła mnie jedynie cena za całość... 385 zł + wizyta u lekarza pewnie znów 200 zł. Masakra.

    U mnie owu na dniach i niczego nie kontroluję, tylko czuję jajniki. Jednak czuję, że mam jakąś torbiel i pewnie nic z tego nie będzie. Mam nadzieję, że M. nie będzie musiał powtarzać badań i uda nam się do 30 kwietnia. Mamy 2 cykle!

    Kciuki za dzisiejsze wizyty! :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 18:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odciągnę was na chwilę od tematów staraniowo-ciążowych 😉

    Ma ktoś może jedno z tych krzeseł? Wygodne są przy dłuższym siedzeniu? Gdzie kupowałyście i za ile?
    Chce zmienić krzesła, żeby Basia się działa normlanie z nami i trzeba jej było wsadzać do krzesełka.
    Tylko M mi dał limit do 100zl/szt 😔
    28b68ebf6d3f681emed.jpg
    7bc7dd19a1051a8cmed.jpg
    77393109ae387701med.png

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciocie misio macha do Was i buziaki rączką wysyla ! 😍
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/00003b76daa4.jpg

    3.17 cm.szczescia, sluchaliśmy sekundkę serduszko ;) wszystko jest super,genetyczne 28.03 .
    Doktor rozpieszcza dziś kobiety rafaello :D
    Aa i od połoźnej mam zakaz chudnięcia na przyszłą wizytę haha ;p

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Beti82, alex0806, Niezapominajka2, nick nieaktualny, tęczova, Ani0nka, Meggs, Pestkaa, Lami, Biegającą-mama, Szczęściara, blair., madziorek86, Nikodemka, XxMoniaXx, Arashe, Julia93, Wik89, moyeu lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ