Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka1984 wrote:
    My nie świętujemy Walentynek tylko moje urodziny 13.02 i w piąteksybieramy się na pyszną kolację z deserkiem do knajpki.

    my tez nie świętujemy walnientynek:))
    Znajomi do nas w tym roku przychodzą na obiad a normalnie to normalny dzien -u nas walnientynki sa codzień :)

    nick nieaktualny, Gosha, Bambi85, lysinka lubią tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam tak naprawdę twierdzę że walentynki jest to komercyjne święto skierowane tylko aby zarabiać. I jestem zdania że warto być kochanym cały rok więc u mnie walentynki są tak samo jak u Lwicy cały rok :)

    Gosha, Lwica, lysinka, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie SHIMMER... Odpoczęła juz od nas czy nie..

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole ostatnio Wam płakałam że na udach koło kolan pojawiły mi się żylaki, dziś je obejrzałam dokładnie i to nie żylaki tylko rozstępy i teraz juz nie wiem co gorsze ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha wrote:
    A gdzie SHIMMER... Odpoczęła juz od nas czy nie..

    Też się zastanawiałam, tak samo jestem ciekawa co u Kluski bo wykres wypełnia a do nas nie zagląda :( I jak się ma Nadzieja.

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida czekamy na wieści po usg, buźka

    Gosha, nick nieaktualny, Ida lubią tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ida Ida czekamy na wieści z usg i ze SR :)

    Ja w środę idę do SR z teściową ! Bo nie chce opuścić zajęć a z nogą jeszcze kiepsko więc spytałam się czy nie chce jechać ze mną bo mąż w pracy ;/ No i się z chęcią zgodziła, niech się uczy nowości :D

    Eweliśka, Bambi85, Agusiek89, Ida lubią tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaraz w Uwadze będzie o tych płodach co laska w słoikach trzymała

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy Shimmer nie mowila ostatnio, ze bedzie zajeta ale bedzie nas czytać ??? tak mi sie kojarzy. A Kluska i Nadzieja nie wiem, moglyby sie w sumie odezwac :)- bo sie martwimy, slyszycie:>?

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Dziewczyny zaraz w Uwadze będzie o tych płodach co laska w słoikach trzymała

    To zdaj relacje bo ja nie mam polskiej TV

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    A czy Shimmer nie mowila ostatnio, ze bedzie zajeta ale bedzie nas czytać ??? tak mi sie kojarzy. A Kluska i Nadzieja nie wiem, moglyby sie w sumie odezwac :)- bo sie martwimy, slyszycie:>?

    Mi się wydaje że miała mieć remont i się miała gdzieś przenieść bez dostępu do neta

    Bambi85 lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Mi się wydaje że miała mieć remont i się miała gdzieś przenieść bez dostępu do neta

    A nie miała problemów z psem i chciała odpocząć?

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela pytalam o lenor bo one sa intensywne, ja mam tate astmatyka i od zawsze pamietam unikalismy wlasnie lenorow w domu bo go dusil zapach prania i ciuchow plukanychw tym plynie. Dlatego jestem taka wrazliwa na tym punkcie :) ale jak mowisz ze troszke to pewnie nikomu nie zaszkodzi :) ja piore i plucze w loveli dzieciece ubranka, a polceam bardzo plyny niemieckie kuschelweich takie z misiem na opakowaniu, bialy i rozowy jest piekny i delikatny.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Angela pytalam o lenor bo one sa intensywne, ja mam tate astmatyka i od zawsze pamietam unikalismy wlasnie lenorow w domu bo go dusil zapach prania i ciuchow plukanychw tym plynie. Dlatego jestem taka wrazliwa na tym punkcie :) ale jak mowisz ze troszke to pewnie nikomu nie zaszkodzi :) ja piore i plucze w loveli dzieciece ubranka, a polceam bardzo plyny niemieckie kuschelweich takie z misiem na opakowaniu, bialy i rozowy jest piekny i delikatny.

    Te kuschelweich właśnie dziś kupiliśmy, pięknie pachną używałam ich już :) I raz używam lenora raz tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 20:01

    Lali lubi tę wiadomość

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer miala problemy z pieskiem i chciala odpoczac, mam nadzieje, ze u niej lepiej i z pieskiem obylo sie bez duzych kosztow.

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    A nie miała problemów z psem i chciała odpocząć?


    może też

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia83 wrote:
    Ehh, to może i ja powoli zacznę.
    A w ilu stopniach pierzecie?
    Ja w 40 pralam wszystko po pralam i po prasowalam mam spokój jak bym miała się pod koniec lutego prasować to by minie szyja i plecy bolały :) nie dla mnie prasowanie w ciazy męczące

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 20:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 17:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie metki z pajaców i bodów po wycinalam :)

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Relacje to na priv, albo napisz proszę dużymi literami RELACJA Z UWAGI to ominę wpis - nie chcę się tym denerwować :P

    Ja już mam poprane, pieluchy i białe body w 60, ubranka, kocyki, rożek w 40. Powoli, stopniowo prasuje i wkładam w worki strunowe, żeby się nie kurzyło :)

    Liloe, a że tak zapytam to ile ty masz tych pieluch i białych body, że pierzesz osobno? Trochę mi by było szkoda wrzucać 1/5 pralki na 3 godziny prania, dlatego raczej wypiorę wszystko razem. No chyba, że masz jakąś mega pralkę, która uzależnia cykl prania od wagi ubrań? Ja raczej wszystko w 40, tylko zawstanawiam się jeszcze czy nowych kocyków wcześniej nie zamoczyć, boję się, że puszczą kolor i mi zafarbują.

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
‹‹ 2436 2437 2438 2439 2440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ