Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 23 września 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o fuuu jak ja nei nawidze watrobki.
    Preferencje smakowe zmienialy mi sie w ciagu zycia ale nienawisc do watrobki pozostala. Nie rusze, no poprostu nie rusze. Kiedys kupilam na stolowce bo nie wiedzialam ze to watrobka, pachnialo i wygladalo ladnie. Wzielam do buzi i myslalam ze haftne sie na talerz...

    Podziwiam tez fanow flaczkow ;)

    shimmer_lip, haneczka lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wątróbki też nei ruszę. Kiedyś jadłam ale odkryłam że w niej są żyły i już się skończyło jedzenie :P

  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 23 września 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 16:04

    nick nieaktualny, lunia79 lubią tę wiadomość

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 23 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia dawaj znać jak dostaniesz i przetestujesz detektor. Też myślę o takim zakupie. Ciekawa jestem czy to faktycznie działa i czy da się samemu znaleźć puls nowicjuszowi. Wiem że nie należy nadużywać bo dzidziołki jednak nie lubią tych fal dźwiękowych ale jak mam biegać na USG to chyba rozważę zakup detektora.

    Rudzia, nick nieaktualny, haneczka lubią tę wiadomość

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    o fuuu jak ja nei nawidze watrobki.
    Preferencje smakowe zmienialy mi sie w ciagu zycia ale nienawisc do watrobki pozostala. Nie rusze, no poprostu nie rusze. Kiedys kupilam na stolowce bo nie wiedzialam ze to watrobka, pachnialo i wygladalo ladnie. Wzielam do buzi i myslalam ze haftne sie na talerz...

    Podziwiam tez fanow flaczkow ;)
    Flaczki uwielbiam wieprzowe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLUSKA jak się czujesz kochana ,w domciu nadal bidulka ale dzidzia najważniejsza pozdrawiam cię cieplutko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O fasolce po bretońsku myśle tez:D

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 23 września 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fasolke po bretonsku uwielbiam ale gazow juz mam dosyc ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha:) no bo po fasolce to tak :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to melduję się po wizycie :) wszystko ok dzidek ma 43,6 mm :) niestety za mały żeby sprawdzić przezierność, dlatego następna wizyta za 2,5 tyg. Wg usg jest to 11 tydz 5d
    pani dr bardzo długo oglądała pod usg więc mogłam się napatrzeć. Pokazywała też zalążek siusiaka albo łechtaczki, powiedziała, że na następnej wizycie możemy się pokusić o stwierdzenie płci, ale żebym się nie nastawiała. Ach jak miło :))

    ostatnio miałam taką ochotę na fasolkę po bretońsku. no i zrobiłam :) ale te gazy to jakaś masakra :P:P ale i tak ją uwielbiam hehe

    Rudzia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, lunia79, MartaAlvi, Ewelcia, haneczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez nie zmierzyli bo za małe maleństwo było w 11 i 4 dniu i także na przyszły tydz mam na czwartek :) agucha widze ze tobie według usg tez wyszło więcej niż na szwaczku masz ,tak samo mi wyszło więcej .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 19:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakoś tak wychodzi na tym usg :) ale jakoś nie kieruję się tym pierwsze usg pokryło się prawie że idealnie z moimi wyliczeniami

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje tez ,mi zle policzyła położna :) prosiłam by zmieniła w książeczce ciazy .w szpitalu sami wpisali

  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 23 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    KLUSKA jak się czujesz kochana ,w domciu nadal bidulka ale dzidzia najważniejsza pozdrawiam cię cieplutko :)
    Ja się czuję dobrze, choć wyniki badań na to nie wskazują. Mam nadzieję, że moja maleńka niunia jest silna i damy radę. W domku siedzę cały czas. Sporo sypiam.

    Agucha fajnie, że wszystko w porządku.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczyny pierwszy termin usg genetycznego miałam na 2.10 byłabym wtedy w 11t i 4d, po zastanowieniu 2 dni temu zadzwoniłam i zmieniłam na tydzień później 9.10 będę już w 13 tygodniu, więc mogę być spokojniejsza, że przezierność da się zbadać, po cichu mam nadzieję, że może płeć też ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do jedzonka bo widzę, że temat się pojawił u mnie byla ryba z frytkami i surówką z kapusty kwaszonej, zrobiłyście mi smaka na wątróbkę (nie jadłam chyba z 5 lat-jutro kupię hihi), no i ten ryż z jabłkiem :D też jutro zrobię.
    Co do gazów...ehhh uroki ciąży... :D :D :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska wrote:
    Ja się czuję dobrze, choć wyniki badań na to nie wskazują. Mam nadzieję, że moja maleńka niunia jest silna i damy radę. W domku siedzę cały czas. Sporo sypiam.

    Agucha fajnie, że wszystko w porządku.
    Kochana tak właśnie myśle o tobie sobie czasem ;) to dobrze ze odpoczywasz nic się nie martw dzidzia twoja jest bezpieczna . Odpoczywaj pozdrawiam ciepło:) a wyniki nie martw się poprawią się ja w pierwszym badaniu miałam infekcje we krwi potem drugi raz zrobili i juz dobrze wszystko a tez się martwiłam płakałam i te plamienie doszło co miałam masakra .Ale juz dobrze u mnie wszystko plamienie przeszły i mam białe upławy juz;) w dużej ilości ze po 5 wkładek na dzien zmieniam .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 19:13

    kluska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    ja dziewczyny pierwszy termin usg genetycznego miałam na 2.10 byłabym wtedy w 11t i 4d, po zastanowieniu 2 dni temu zadzwoniłam i zmieniłam na tydzień później 9.10 będę już w 13 tygodniu, więc mogę być spokojniejsza, że przezierność da się zbadać, po cichu mam nadzieję, że może płeć też ;)
    Identycznie jak ja:))) inten sam termin masz 2.10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 19:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti miałam na 2.10 ale zmianiłam na 9.10 żeby już zacząć 13 tydzień, idę na 12 :D już się nie mogę doczekać

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 23 września 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tez na 2.10

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ