Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez już chce urodzić :p chodzę po korytarzu ale nichuja nie wychodzi nic z tego :p hehe :D

    malinka1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i od 37 miałam molestować męża i co? I miałam sprzątać itd, chyba ze go w toalecie szpitalnej dopadnę ;)

    sylvia007, Fasia, weronika86, Murraya, Bambi85, misia83, Gosha, Jaga, mimka84, lysinka lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka1984 wrote:
    No u Nas był celibat więc teraz to jak z dziewicą ale co z tego, nic się na tyle nie rozbujało...
    Ja mam 2cm rozwarcia i też seks go nie pogłębia. W piątek moja giną się zastanawiała czy mi masażu szyjki nie zrobić, ale ostatecznie jeszcze się wstrzymała

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwestaprzysiady,spacery,miętolenie sutek próbuj.
    Sylvia u Nas tydzień temu było wszystko zamknięte na cztery spusty.Jutro zobaczymy czy szyja puszcza choć deczko...oby

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 15:35

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:10

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie położne mówią ze na cycku dziecko szybciej rośnie niż w brzuchu urodzone na tym etapie

    malinka1984, weronika86, Murraya, misia83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Wszystkie położne mówią ze na cycku dziecko szybciej rośnie niż w brzuchu urodzone na tym etapie
    Bo to prawda :-)

    malinka1984, nick nieaktualny, weronika86, Fasia, Murraya lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ogólnie ok, poza tym bólem, zeszła adrenalina i teraz jestem trochę rozbita,bez energii i zbyt emocjonalna, szkoda gadać te hormony mnie wykończą psychicznie

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie ale ten prenalen to pewnie ma jakieś naturalne sklady, które zapewne mi nie pomogą..

    Agus obecnie mam otrivin dla dzieci w dawce 0,05 i to daje tyle co nic tzn nos odtyka ale nie na długo. Tym dla dorosłych wystarczyło mi tez dziennie a tym musze 3 razy wiec nie wiem czy ten dla dorosłych nie jest lepszy.. Skład nasivin i otrivin ma podobny, tzn nazwa podobna wklejalam na poprzedniej stronie. Jakoś musze sobie radzić,bo od tego zatkania aż głowa boli :/

    Malinka widzę, że zielone światło i ruszyliście z mężem w tango :D my też celibat od sierpnia..

    Sylvia myślę, że skoro wy tak na bieżąco z seksem to on tu raczej nic nie da w kwestii przyspieszenia porodu. Trzeba spróbować innych rzeczy :)

    sylvia007 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanko i postarancie sie odpowiedziec, kazda ktora przeczyta a w szczegolnosci bambi i te babeczki ktore maja juz pockechy....
    maz wkurwiony na maksa..rozmawial z tesciowa przez telefon i ona weszlam na temat jakiegos wiazania niemowlecia.. 2 pieluchy miedzy nogi na bioderka i zwiazywanie ramion na sztywno plus rozek...moj sientak wkurwil ze jebnal sluchawke..mowi,ze nikt mu dziecka wiazac nie bedzie bo ma sie rozwijac a nie lezec jak kukla... slyszalam o bioderkach ale te ramiona wiazac???!!!! slyszalyscie k thm czy ona ma cos z glowa? moze ja mam malo wiadomosci? ale ze stasiem nie mialam problemu z bioderkami a nic mu nie wkladalam...a o jakims wiazaniu to pierwsze slysze...ja stasiem zajmowalam sie od urodzenia do 9ego miiesiaca samiutka...u mojej mamy w domu..mama wychowala nas czworke i o zadnych wiazaniacn nie slyszala..mi sie wydaje ze takims czyms to krzywde mozna zrobic. z tymi ramionami? ona sie chyba do psychiatryka nadaj, az mi jej szkoda.... teraz myslimy zeby nam malej w studiu pilnowala a nie u tescia w domu zeby sama jej nie wiazala pod nasz nieobecnosc...powiem szczerzr ze od 13 lat nienwidzialam meza tak rozloszczonego...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zły zapis ktg jest bo mała szaleje i jej tętno skacze grrrrr szajbus mały i trzymają mnie znów ponad godzinę grrrr

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus właśnie przeczytałam na ulotce otrivin, że jest przeciwwskazany w ciąży. W takim razie kupie nasivin, może zadziała.. Używałam otrivinu kilka razy ale myślę, że raczej nic się dziecku przez to nie stało

    Aguś86, Murraya lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka o pieluchowanie bioderek pytałam fizjoterapeutę na SR i powiedział że kategorycznie odradza dopóki nie będzie takiej potrzeby - czyli wcześniejkoniecznie usg bioderek trzeba zrobić.
    O wiązaniu ramion pierwsze słyszę! Mam nadzieję że mąż pogodni tą babę i jej durne myśli!

    weronika86, nick nieaktualny, misia83, sylvia007 lubią tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka Twoja teściowa ma przestarzałe poglądy ;) W dzisiejszych czasach nie stosuje się profilaktycznie szerokiego pieluchowania. W Polsce jest tak, że jakoś w 4-6 tygodniu życia jest wizyta w poradni preluksacyjnej i lekarz bada bioderka i robi usg. Potem po jakimś miesiącu jest kontrola nawet jak wszystko jest dobrze. Myślę, że szersze pieluchowanie dotyczy tylko dzieci z wykrytym problemem. Nie przejmuj się tym co Ci gada, bo nie ma racji ;) Ja w kazdym razie z Zuzia już przeszłam przez ww. ścieżkę i nikt nie mówił o takich metodach.

    Ewelcia, weronika86, Bambi85, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka o biodrach słyszałam ale o ramionach nigdy. Wydaje mi się to co najmniej dziwne żeby nic gorszego nie napisać. Ale nie znam się więc poczekam na opinie innych dziewczyn

    weronika86 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta szaleje w górę czy w dół? U mnie w szpitalu ktg za każdym razem trwało od godziny do półtorej. Nie wiem dlaczego tak długo..

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:11

    Fasia lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika - ja nie praktykowałam przy synku żadnego wkładania pieluch między nogi, a tym bardziej jakieś wiązanie i to ramion, nie wiedzieć po co on służy, hmmm nie dajcie się, to jest Wasze dziecko i Wy macie pełne prawo wychowywać i zajmować się nim jak Wy uważacie że jest dla niego najlepiej. Wkurzają mnie mega sytuacje wtrącania się innych i doprowadza mnie to do szału... wiem tyle, że jak jest problem z bioderkami to wkłada się ta pieluchę, a tak to chyba nie ma potrzeby... a wkładanie do rożka czy też do woombi służy aby dziecko czuło się jak w brzuszku, ale to na pewno wiesz :)

    Fasia lubi tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skacze od 109 do 170 pare i tak w kółko Fasia

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 15 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia - u mnie ten kocyk chyba 40 zł kosztował... w każdym razie mam 2 tkmaxx i w każdym jest co innego na promocji, różni się też asortyment no i ceny ;)

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
‹‹ 3561 3562 3563 3564 3565 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ