Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 11:19

    nick nieaktualny, Justinka, Robotka1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś ja z tych co potrzebują słońca i spacerów,ruchu,nawet mroźna zima mi nie straszna jak słońce świeci, nie lubię na tyłku siedzieć i nic nie robić, całą ciąże tak spędziłam i jak widzę taki dzień jak dzis to aż się wyrywam.

    Krysti niby mówią że tak ok 2 tyg po urodzeniu ale kto tam wie, jak będzie pogoda ładna to wybywamy w przyszłym tygodniu bo widze że mały po pobycie na tarasie śpi jak suseł.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    to masz dobrze moja corka nie chce u kogos zostac na noc u nas w domu ok moze ktos z nia byc i zasnie a nie w swoim domu juz nie :(
    Eee to tu nigdy nie miałam problemu, jak tylko skończył rok i ja byłam gotowa i wstanie sama go zostawić na 2 dni ;) to bez problemu zawsze zostawał, przeważnie to jest 1-2 noce... on się tak cieszy, lubi tam jeździć, bo inne otoczenie, zabawki itp. zresztą on to chyba ma po mnie, jak byłam dzieckiem rodzice wszędzie mnie mogli zostawiać nie było z tym problemu ja to taki mały włóczykij byłam on chyba też będzie hehe :)
    Ja jestem spokojna, że krzywda mu się tam nie dzieję :) jedynie bardziej przeżywam jak do teściów, ale do nich to może sam tak jechał 3 razy od początku, a u moich - czasami są miesiące że nawet co drugi weekend :) ale to dlatego że są bardziej na miejscu - 35/40 min jazdy a nie jak do teściów 2h!

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggie86 wrote:
    Aguś ja z tych co potrzebują słońca i spacerów,ruchu,nawet mroźna zima mi nie straszna jak słońce świeci, nie lubię na tyłku siedzieć i nic nie robić, całą ciąże tak spędziłam i jak widzę taki dzień jak dzis to aż się wyrywam.

    Krysti niby mówią że tak ok 2 tyg po urodzeniu ale kto tam wie, jak będzie pogoda ładna to wybywamy w przyszłym tygodniu bo widze że mały po pobycie na tarasie śpi jak suseł.
    Ja tez nie leze nie wytrzymam musze cos robic :D sprzatam gotuje piore zakupy podłogę na kolanach myje nawet :) a jak pogoda jest to mnie w domu nie ma :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 18:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świerze powietrze Maggie służy twojemu Adaśiowi <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee można po tygodniu od urodzenia spokojnie, kwestia wcześniejszego werandowania i odpowiedniego ubrania na spacer.
    My tak na prawdę werandowaliśmy jeden dzień jak mały miał 6 dni, a następnego dnia poszliśmy na spacer, fakt było ładnie, coś jak teraz pogoda, mimo że był to początek października :)
    Uważam, że wiele rzeczy powinno się robić jak się czuję, a nie jak ktoś mówi, czy gdzieś piszą... jeśli uważasz że mały jest gotowy na wyjście to czemu nie! :)

    nick nieaktualny, Aguś86, nick nieaktualny, Fasia, lysinka, nick nieaktualny, Murraya, weronika86 lubią tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej siostry jednej czy drugiej dzieci w wózkach w ogrodzie spały pamietam do dzis tak słodko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka wrote:
    Eee można po tygodniu od urodzenia spokojnie, kwestia wcześniejszego werandowania i odpowiedniego ubrania na spacer.
    My tak na prawdę werandowaliśmy jeden dzień jak mały miał 6 dni, a następnego dnia poszliśmy na spacer, fakt było ładnie, coś jak teraz pogoda, mimo że był to początek października :)
    Uważam, że wiele rzeczy powinno się robić jak się czuję, a nie jak ktoś mówi, czy gdzieś piszą... jeśli uważasz że mały jest gotowy na wyjście to czemu nie! :)
    Justynka racja :)

    Justinka lubi tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:22

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    o kuva nie ma linka do exela ;( ja musiałam przez przypadek pokasować je buuu ;(;( załamka :( nie mam!!!!! dziewczyny przepraszam :(

    Haneczka numerek?? heheh numerek by się dopisał przy kolejnym razie. a długości małego nie była podana jakiś czas więc nie było jak uzupełnić:D
    no ale dobrze że czuwacie:)

    jesu mam załamkę nad tymi linkami :(

    Robocia, wiesz jakie "numerki" są teraz dla nas ważne, szczególnie, gdy jest ich tak mało :D

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA i Tymek nie wiedzieć czemu często lepiej śpi u dziadków :D czasami się śmieję, że jedzie się do nich wyspać :P owszem też ma gorsze noce jak i w domu, ale ogólnie nie ma problemu z zasypianiem na noc jak i drzemką w ciągu dnia jak jest u dziadków :)

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Robocia, wiesz jakie "numerki" są teraz dla nas ważne, szczególnie, gdy jest ich tak mało :D
    dla mnie najważniejszy byłby po prostu szybki numerek :D ale co zrobić jak ni ma ??


    Iwonka aj low ju <3
    jeszcze link do wózków i będę happy:D

    Justinka, haneczka, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 21:28

    relgh371djw8agni.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe jesteś już po wizycie? Wczoraj meczylam Bambi, a dziś Ciebie ;)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:06

    Aguś86, iwonka1077, mimka84, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimka no to dupa:( powiem Ci że będzie kiepsko, ale życzę powodzenia, mi tak dostarczyli konika na biegunach, miałam płacić za pobraniem ale kurier powiedział że on takiej adnotacji nie ma więc kasy nie bierze, a ja się już więcej nie odezwałam i miałam konia za przeproszeniem za free jeśli chodzi o przesyłkę bo nawet potem nikt do mnie nie dzwonił w tej sprawie a czekałam. ewidentnie ich wina.
    ja bym kasy nie dała jak nie miał odpowiedniego pokwitowania;/
    poza tym najlepiej jak odzyskasz kasę a ja bym gościowi nie wpłaciła bo???? bo zawalił. miało być za pobraniem.
    sorki:) ale jakoś wyjątkowo się wczułam bo przechodziłam przez ten sam motyw.

    mimka84 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    y.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 21:28

    haneczka lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokladnie MIMKA to nie Twoja wina, niech sprzedawca ściga kuriera jak chce kase.
    Ola 89 ma miec jeszcze cc pod koniec marca, dokladnie nie pamietam
    Agus no ja wlasnie tez czekam na Liloe , zamist nadrabiac caly dzien, czytam na biezaco plus ogladam jakies glupoty,

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:46

    Robotka1, Amy_ lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak skonczyl prace to wylaczyl, tylko ze dzisiaj piatek, wiec czekac pewnie musisz do pon, albo do bazy zadzwon, oni wiedza kto u Ciebie byl tego dnia

    mimka84 lubi tę wiadomość

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
‹‹ 3704 3705 3706 3707 3708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ