Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE MAMUSIE 2014
Odpowiedz

MARCOWE MAMUSIE 2014

Oceń ten wątek:
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 30 października 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli chodzo o ta glukoze ja mam 75 g w proszku. Tez taka macie? w ilu to sie rozpuszcza?

    kaaasiaczek_ lubi tę wiadomość

    4afcc1255b.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 30 października 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka wrote:
    A jesli chodzo o ta glukoze ja mam 75 g w proszku. Tez taka macie? w ilu to sie rozpuszcza?

    Ola, w sumie L4 mam do 14 listopada i przez to tak szybko. :)
    a co do glukozy to ja też mam tą większą dawkę. ;)

    kiedy się wybierasz na to badanie?

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 30 października 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek bede robic :) nie wiem czy brac wode w butelce 0,5 l czy litr :p ?

    4afcc1255b.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 30 października 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka wrote:
    W poniedziałek bede robic :) nie wiem czy brac wode w butelce 0,5 l czy litr :p ?

    a to nie będą Ci zalewać glukozy zagotowaną wodą?

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • Oleńka Autorytet
    Postów: 396 436

    Wysłany: 30 października 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz nie wiedziałam :) dzieki

    4afcc1255b.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 30 października 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiecie coś może na temat BellyBestFriend?? które otworzyło się na ovufriend?? fajny kalendarz ciąży :) nie mam abonamentu wykupionego więc wchodzę tylko na forum a tu taka niespodzianka :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1572 1660

    Wysłany: 31 października 2013, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/ 4 noc z rzędu nie mogę spać przez te cholerne wymioty i mdłości. Jestem już totalnie wypompowana... na dodatek jak tylko obudzę się o tej 5 na siku, to dzidziol już zaczyna tak tańcować, że nawet jak zapcham się kawałkiem bułki, żeby nie zwracać, to jego harce skutecznie uniemożliwiają mi zaśnięcie. Chodzę jak żywy trup normalnie, mam tylko nadzieję, że uda mi się zasnąć później :(

    Wiśnia ja mam abonament i to BellyFriend wygląda mi na rozbudowany kalendarz ciąży- fajna sprawa, prowadzę od początku i sobie w miarę regularnie wpisuję różne zmiany i informacje związane z ciążą.

    Mam dziś to USG na 11.20, a Ty wiśnia na którą? No ciekawe jak tam mój łobuz się ma... sądząc po jego fikołkach na pewno lepiej niż mama ;p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 31 października 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocie ja mam wizytę na 17... pewnie z poślizgiem godzinnym jak zawsze i wejde ok 18. mam nadzieje że jedna będzie wszystko jak w zegarku bo mąż jedzie do pracy na 18. Mówi że najwyżej się spóźni a co tam... :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 31 października 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki dziewczyny za Wasze wizyty. dajcie znać po :)

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczcie jaki piekny zestaw udało mi sie wylicytowac dla mojego synka:) http://allegro.pl/mega-paka-dla-chlopca-0-9-m-wyprawka-nowe-41szt-i3645230609.html
    Nowe i całośc z przesyłka za 150zł:)Juz widze jak słodko w tych ciuszkach bedzie wygladał:)

    sylvia, nick nieaktualny, Kocur, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 31 października 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 09:49

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 31 października 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 09:49

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 31 października 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super paka dla małego :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • kaaasiaczek_ Autorytet
    Postów: 1286 1430

    Wysłany: 31 października 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia0312 wrote:
    Dziewczyny zobaczcie jaki piekny zestaw udało mi sie wylicytowac dla mojego synka:) http://allegro.pl/mega-paka-dla-chlopca-0-9-m-wyprawka-nowe-41szt-i3645230609.html
    Nowe i całośc z przesyłka za 150zł:)Juz widze jak słodko w tych ciuszkach bedzie wygladał:)

    mam te same spodnie (nr 18) dla synka :D
    bardzo fajny, kolorowy zestaw. :)

    zdecydowanie angielskie ciuszki są lepsze niż nasze, pod względem gatunku, kolorystyki i przede wszystkim cenowo są tańsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2013, 11:20

    qb3ci09kgez1zp78.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 31 października 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia super ciuszki :) bardzo ładne i kolorowe :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1572 1660

    Wysłany: 31 października 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po :)
    Wszystkie wymiary w normie w większości odpowiadające 23 tydzień 1 dzien +/- 2 tygodnie. Waga 539 gram no i dołączam jak na razie do wielkiego już grona mam facecików :) Moje przeczucia się sprawdziły i będzie Rysio. Mały Rysio na badaniu był wyjątkowo spokojny :) Chociąż kiedy doktor chciał pokazać mamie siusiaka, zaczął wierzgać nóżkami ;)
    Mój mąż oczywiście zachwycony, chciałam mu zrobić niespodziankę ale wydzwaniał co chwilę, twierdząc, że jak się zaraz nie dowie to umrze :D Teraz za to wypisuje mi smsy, że jego syncio będzie rugbystą jak tata i jak tata będzie grał w kapeli i jak tata wszystko po prostu -_-
    Oby się potwierdziło na kolejnym USG, które pewnie dopiero w okolicach 28 tygodnia :)

    kaaasiaczek_, pillow, nick nieaktualny, wisnia11 lubią tę wiadomość

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1572 1660

    Wysłany: 31 października 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiu świetne te ciuszki- niemal cała wyprawka w jednym komplecie za dobre pieniądze :) życzę wygranej w licytacji :)

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocur wrote:
    Marysiu świetne te ciuszki- niemal cała wyprawka w jednym komplecie za dobre pieniądze :) życzę wygranej w licytacji :)
    Juz wygrałam ta licytacje:) juz nie moge sie doczekac jak przyjda ciuszki:)

    Kocur lubi tę wiadomość

  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 31 października 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 09:49

    Kocur lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 31 października 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny My powizycie ;) wszytsko w porządku z maluszkiem rusza sie jak szalony ;) miałam dzis sprawdzanie tym detektorem tętna dziecka ;) ładnie było serduszko słychać ;)

    szyjka długa twarda i zamknieta ma 4 cm 7mm

    ta kulka co pisałam to moja macica , we wzlędu na wadę dwurożności macica rosnie nie równomiernie , prawdopodobnie mam wskazanie do cesarki

    za 3 tygodnie mam miec połówkowe , bo teraz maluszek jeszcze za mały ( do tych badan miesci sie w dolnej granicy normy) wiec jeszcze troszke poczekamy

    moje ciągnięcie w dole brzucha , te twardnienia są spowodowane ta wadą

    następna wizyta 21.11 na godz 18

    mam brac luteinę 100 kę rano 1 tabl i wieczorem 1 tabl

    kaaasiaczek_, pillow, nick nieaktualny, ;oniqa lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ