Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris, no proszę Cię......miał 23 lata...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A i w invimedzie nie trzeba być na czczo i o każdej porze a w inviccie tylko rano i na czczo :-/
    coś za coś :)

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie byłam na czczo i zrobiłam badanie o 19:45, myślicie że wynik jest nieprawidłowy?
    :)

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwał jak zwał...ale był boski ;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    Ja nie byłam na czczo i zrobiłam badanie o 19:45, myślicie że wynik jest nieprawidłowy?
    :)

    nie ma wpływu :) pomiędzy ranem a wieczorem - przed jedzeniem czy po jedzeniu ilość komórek się nie zmienia ;) ubywa przy owulacji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 14:25

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena1983 wrote:
    ściemniał...jak większość Egipcjan....;)
    ja chciałam hotelowego kelnera adoptować i zabrać do Polski, ale małż nie był entuzjastą tego pomysłu...normalnie takie ciacho, że tylko schrupać....grrr

    Jak z Egiptu, to pewnie ciemny - ja takich nie lubię :P

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Mi też się wydaje że to nie ma znaczenia, czy jadłaś coś wcześniej czy nie, bez sensu. zresztą znalazłam w necie info że można po posiłku robić i o dowlolnej porze dnia i w dowolnym momencie cyklu[/QUOTE

    Także nie ma sie co przejmować tylko, jechać i zrobić. Mi normalnie kamień spadł z serca jak odebrałam wyniki.

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja lubie takich, :-) Kena jedź i przywieź dwóch.

    To w takim razie dla Moriska będzie...

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 25 maja 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lubię "miśki" i nic z tym zrobić nie potrafię... facet musi mieć sympatyczną facjatę... i naturę wesołka, bo inaczej nici...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 15:01

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja lubie takich, :-) Kena jedź i przywieź dwóch.

    Kurcze, no chyba się nie uda...bo a. w najbliższym czasie na wakacje na pewno nie będzie mnie stać; b. jak małż usłyszy Egipt - to powie mi tylko "cześć" - już nie chce tam jechać...a ja choruję jeszcze na zwiedzanie południa...

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    A ja lubię "miśki" i nic z tym zrobić nie potrafię... facet musi mieć sympatyczną facjatę... i naturę wesołka, bo inaczej nici...

    Ja też :) choć reguły nie ma.. sęk w tym, że mój to już aż za bardzo miśkowaty się zrobił :/

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny czy ktoras miala moze podany zastrzyk z pregnylu? po ilu mozna test zrobic? hm

    Dzisiaj 2 tyg mijaja od zastrzyku gin nie mowil kiedy zrobic test i jestem ciekawa kiedy moge zrobic

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 2 tygodniach już spokojnie możesz

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kena :) to jutro kupie i w sr zrobie :)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pitole co za babka z labo....dzwonię, żeby zapytać w ciągu jakiego czasu trzeba dostarczyć nasienie na posiew...(wiem, że nie ma tam żadnego ustronnego miejsca)eeee nie wiem...ale to hmmmm...niech mąż przyjdzie rano- to na miejscu załatwi....mówię, że niby gdzie...a ta, że coś się wymyśli...więc ja do niej-i co zaraz pani jeszcze pomoc w pozyskaniu zaoferuje....

    niecierpliwa-dominika lubi tę wiadomość

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena Ty to masz tupet. Podziwiam. Tak się zastanawiam, czy do posiewu nie wystarczy żeby probka byla sterylna. Popytaj specjalstki od nasienia... Będą więcej wiedziały niż panienka z lab :)

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz w tej kwestii samodzielności to akurat Ci Moris zazdroszczę...
    do labo jakieś 30 minut autem...

    Te laska - nie marudź ...bo Ci zaraz amh wypomnę ;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka, bo nie lubię niekompetentnych ludzi...skoro podają telefon - więcej informacji pod numerem...to zakładam, że siedzi tam zorientowana osoba...
    zacznijmy od tego, że nawet toalety tam nie ma...

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena, ależ ja ten Twój tupet podziwiam. Normalnie mistrzyni ciętej riposty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 16:38

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech niestety albo stety - mam tak rzadko...ale jak nerwy biorą górę - najpierw mówię - później myślę...

‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ