Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 3 lipca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy podzielicie sie wiadomoscia z rodzina?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moi rodzice już wiedza a teście sie w weekend dowiedzą... reszta koło 4 mc tylko troche ciezko bedzie bo 18 na wesele idziemy... no i jaka wymówka że nie pije??

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antybiotyk?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy mój bedzie myślał...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka wrote:
    moi rodzice już wiedza a teście sie w weekend dowiedzą... reszta koło 4 mc tylko troche ciezko bedzie bo 18 na wesele idziemy... no i jaka wymówka że nie pije??

    Ja za tydzień na wesele... pić nie będę bo autko prowadzę...

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam we wrzesniu, ciekawe czy bede pic czy nie...

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    Ja za tydzień na wesele... pić nie będę bo autko prowadzę...
    My mamy kierowce wlasnie...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze możesz poudawać że pijesz... kolorowe drinki bez alkoholu...

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry pomysl ajka... Chyba tak zrobie:-)

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) kurczę ale Ci zazdroszczę tez chciałabym, być w sytuacji, że za tydzień muszę kombinować... byłaby jedna dobra nowina w całym tym bagnie (jakie ostatnio mamy z M.) - no ale nie ma co liczyć na niepokalane poczęcie... jedyne przytulanie było juz pewnie po owu...

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam stresa jak powiedziec tescia...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśmy wcześnie wszystkim powiedzieli. nawet i znajomym. mieliśmy czekać do serducha, ale ja nie mogłam wytrzymać i powiedzieliśmy :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojej mamie zadzwonilam jak tylko bete odebralam a do tesciow w weekend idziemy ale dalej nie chcemy mowic bo sie boimy czy bedzie wszystko ok...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ogladalam duzo roznych ciekawych sposobow na powiedzenie przyszlym dziadkom jeden z moich ulubionych to:
    pudeleczko takie jak na kolczyki czy coos takiego a w srodku pestka z jablka, otwieraja i jak pytaja co to albo nawet jak nie spytaja mowicie im takiej mniej wiecej wielkosci jest wasz wnuk lub wnuczka:)

    pudlo duze w srodku balony z helem otwieraja i na jednym ze sznurkow zdjecie usg :)

    mozna dac tez jakis alkohol z etykieta bedziesz babcia/dziadkiem!

    albo po prostu ''rodzina nam sie powiekszy, bedziecie dziadkami czy cos w tym stylu" :)

    mam nadzieje ze pomoglam:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no plan mamy bo kupilam dla nich takie malutkie body i damy im w pudeleczku nic nie mowiac ale mi chodzi o ich reakcje...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa nie czekaja na wnuki?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaja... Dlatego sie zastanawiam jak zareaguja bo ciagle mowilismy ze nie teraz ze mamy czas...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki kupilam sobie herbatke malinowa z biedronki i pachnie i smakuje cudnie...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 3 lipca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka beda sie cieszyc i tyle:)

    zaczelam o ja glupia ogladac filmiki na yt jak baby mowia ze sa w ciazy, 437289 razy poryczana odkryłam taka mode w ameryce maja ze ida na usg zeby zobaczyc plec i ze chyba potem prosza doktora zeby nic nie mowil i dal zdjecia w kopercie i pozniej zanosza ta koperte do cukierni i robia im torty i tak sie dowiaduja jaka plec zobaczcie tu

    https://www.youtube.com/watch?v=KX82TFIhkBU

    fajne:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne:)

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
‹‹ 462 463 464 465 466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ