Pamiętniki To tylko kolejna historia przed życiem
Dodaj do ulubionych
WSTĘP
To tylko kolejna historia przed życiem
O mnie: Mam 28 (jeszcze) lat. W szczęśliwym związku z ulubiona osoba od 10lat. Pragniemy mnożyć nasza miłość, dopiero zaczynamy.
Czas starania się o dziecko: 2cs
Moja historia: Od zawsze bylam troche spóźniona. Kiedy koleżankom pojawialy sie piersi, ja bawilam sie jeszcze lalkami. Pierwsza miesiaczka - późne gimnazjum. Mimo to dobrze znałam swoje ciało, lubilam poruszac intymne tematy, nigdy nie czulam, ze sfera seksualna to jakis temat tabu. Jako kobieta rozkwitlam pewnie dopiero po 20 i tak do dnia dzisiejszego sobie kwitnę. W tym roku (2020) skoncze 29 lat. Te liczby nie kalkuluja mi sie w głowie. Przecież jeszcze wczoraj kończyłam 18. Mimo to, czuje sie tak dobrze ze sobą, jak nigdy wcześniej. Nigdy wczesniej nie byłam tak świadoma i pewna siebie. Lubię sie, po prostu. Wraz ze zblizajaca sie zmianą kodu na 3 z przodu, przyszedł on, cichy glos z tylu głowy: "tak, to teraz." Nie sadzilam, ze to nadejdzie, zakladanie rodziny bylo takie odległe. Kocham mojego męża, jest nam razem cudownie, z roku na rok lepiej, swietnie sie razem czujemy, czy to juz czas na zmianę? Czy dziecko to w ogole zmiana? Na lepsze? Na gorsze? Czy ja w ogole dam radę? Czy bedzie jeszcze lepiej? czy w ogole moze byc lepiej? A moze wszystko sie zepsuje? Wszystkie te pytania meczyly mnie od roku. Przestały, kiedy sie okazalo, ze jest we mnie problem, ze moze nie byc tak latwo jak soe wydaje. Myślę, ze dotarlo do mnie jakim cudem jest Nowe Życie. Wtedy żadne z tych pytań nie mialo znaczenia. Bylo tylko jedno: Czy w ogóle sie uda?
Moje emocje: Pełna nadziei dziś.

11 lutego, 08:18

1cs
2dc
Czekalam na ten okres, jak na żaden inny. Przez te ciagle podróże wszystko sie rozlegurowalo. Chce wrócić na dobre tory.
Mimo, ze nie chcelismy traktować starania o nowe zycie jak laboratorium, to chce poznac jak najbardziej swoje ciało, wschłuchać w jego potrzeby. 2020 to zdecydowanie rok pod hasłem Self Care. Niekorzystne wyniki z grudnia mocno otrzezwiły moją wiecznie młoda i niezważającą na konswekwencje duszę.
Od stycznia staram sie trzymac zdrowa diete, weszlo mi to w nawyk i juz nie jest wyrzeczeniem, a stylem życia. To nie jest takie trudne jezeli sobie przewaloryzujesz priorytety.

Bedzie dobrze.

Wiadomość wyedytowana przez autora 19 marca, 11:50

19 marca, 11:49

2cs
2dc
I znowu jestem ja, pełna nadziei na kolejny cykl.
W tym cyklu dołączam mierzenie temperatury do moich obserwacji oraz testy owulacyjne. Planowałam zrobić szereg badań, rozpocząć diagnostykę, ale przez sytuacja jaka panuje we Francji (koronawirus, kwarantanna) jestem zmuszona to przełożyć.
Co więc myślę? Nie wiem, czuję, że nie do końca wszystko tam gra, tarczyca żyje pewnie swoim życiem. Poprzedni cykl trwał 37 dni... Ale z drugiej strony przecież cuda się zdarzają, a ja właśnie tego cudu wyczekuję.
Także do dzieła!!
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)